Farrah Abraham sjell verën, më seksi se kurrë! - Bota Sot
Farrah Abraham sjell verën, më seksi se kurrë!

Bota e Yjeve

Farrah Abraham sjell verën, më seksi se kurrë!

Më: 11 prill 2019 Në ora: 11:33
Farrah Abraham

Farrah Abraham dha një shfaqje të vërtetë gjatë pushimeve me një shoqe në Tulum, Meksikë.

Ajo ‘tronditi’ me një bikini braziliane që i tregonte më së miri linjat e saj.

Gjatë kohës së saj të argëtimit në diell, ajo u pa duke pirë një pije tropikale dhe duke shijuar shoqërinë e miqve në ujin e bukur të oqeanit blu.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...