Vajza e Khloe Kardashian mbush një vit, ajo emocionohet fortë - Bota Sot
Vajza e Khloe Kardashian mbush një vit, ajo emocionohet fortë

Bota e Yjeve

Vajza e Khloe Kardashian mbush një vit, ajo emocionohet fortë

Nga: Bota sot Më: 11 prill 2019 Në ora: 21:42
Khloe Kardashian

Koha fluturon shpejtë kur ju po kënaqeni.

Dhe Khloe Kardashian pranoj në Twitter të mërkurën mbrëma se ajo ndjen ankth derisa po feston ditëlindjen e parë të vajzës së saj.

Ylli 34 vjeqar i pyeti 26 milionë ndjekësit e saj nëse ishte e quditshme që ajo po ndjehej nostaligjike, pasi True do të mbush të premten një vit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...