Engjëlli i “Victoria Secret” i vë “flakën” Instagramit - Bota Sot
Engjëlli i “Victoria Secret” i vë “flakën” Instagramit

Bota e Yjeve

Engjëlli i “Victoria Secret” i vë “flakën” Instagramit

Më: 12 prill 2019 Në ora: 23:46
Sara Sampaio

Ajo më në fund ka arritur në festivalin Coachella në mesin e një katalogu të tërë të modeleve dhe muzikantëve.

Dhe Sara Sampaio nuk humbi mundësinë për të dokumentuar pamjen e saj të parë me bikini në Instagram të enjten.

Engjëlli i Victoria Secret, 27-vjeç, shfaqi linjat perfekte në bikini.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat