Demi Rose: Çiftet më luten për treshe, kjo është përgjigjja ime - Bota Sot
Demi Rose: Çiftet më luten për treshe, kjo është përgjigjja ime

Bota e Yjeve

Demi Rose: Çiftet më luten për treshe, kjo është përgjigjja ime

Më: 13 prill 2019 Në ora: 08:37
Demi Rose

Demi Rose është e famshme për format e saj bombastike dhe tërheq vëmendjen e të gjithëve sapo ajo publikon një foto apo video në rrjetet sociale.

Modelja britanike është shumë e kërkuar jo vetëm në botën e industrisë së modës, por mesa duket edhe nga çiftet e ndryshme.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar në “Twitter” një status ku zbulon se merr kërkesa të shumta për treshe nga çifte nga e gjithë bota.

“Çuditem me këto çifte që më bëjnë të tilla oferta. Thuajse nuk keni opsione tjera”, ka shkruar Demi Rose në rrjetin sociale “Twitter”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...