Katy Perry dhe Orlando Bloom në çaste intime gjatë festivalit “Coachella” - Bota Sot
Katy Perry dhe Orlando Bloom në çaste intime gjatë festivalit “Coachella”

Bota e Yjeve

Katy Perry dhe Orlando Bloom në çaste intime gjatë festivalit “Coachella”

Më: 14 prill 2019 Në ora: 09:02
Katy Perry dhe Orlando Bloom

Çifti janë më të lumtur se kurrë prej kur u fejuan në shkurt të këtij viti.

Orlando Bloom kapi të fejuarën e tij Katy Perry në të pasme teksa po i dhuronte një puthje në festivialin “Coachella” në Kaliforni, të premtën, shkruan TheSun.

Aktori britanik, 42 ​​vjeç dhe këngëtarja, 34 vjeç, kanë qenë më të lumtur se kurrë që kur u fejuan në shkurt pas lidhjes tre vjeçare

Çifti dukeshin të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa po shijonin nga afër performancat e yjeve të njohura.

Paparacët kanë fotografuar dyshen në një moment intim në mes të turmës së këtij festivali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...