Festa madhështore e ditëlindjes për vajzën e Khloe Kardashian - Bota Sot
Festa madhështore e ditëlindjes për vajzën e Khloe Kardashian

Bota e Yjeve

Festa madhështore e ditëlindjes për vajzën e Khloe Kardashian

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2019 Në ora: 09:12
Khloe Kardashian

Ylli i "Keeping Up With The Kardashians" u bashka me babain e vajzës së saj, True ditën e dielë.

Ylli 34 vjeqar dhe 28 vjeqari kanadez qëndronin rreth gjashtë metra larg, derisa këndonin ditëlindjen e vajzës së tyre pranë tortës.

Qifti janë ndarë pasi Tristan është kapur duke e puthur Jordyn Ëoods në një ndejë të dehur më 19 shkurt në shtëpinë e tij.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...