Kendall Jenner, mbretëreshë e bukurisë - Bota Sot
Kendall Jenner, mbretëreshë e bukurisë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner, mbretëreshë e bukurisë

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2019 Në ora: 09:26
Kendall Jenner

Ajo është një nga emrat më të mëdha të industrisë së modës dhe bukurisë.

Dhe Kendall Jenner e dëshmoj këtë të dielën në Festivalin Revolve.

Modelja 23 vjeqare dukej mahnitëse kur ajo kaloj ditën e dytë të ngjarjes në Coachella.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...