Rihanna poston foto të 'nxehta' në Instagram - Bota Sot
Rihanna poston foto të 'nxehta' në Instagram

Bota e Yjeve

Rihanna poston foto të 'nxehta' në Instagram

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2019 Në ora: 09:33
Rihanna

Rihanna ka shpërndarë në Instagram një foto shumë tërheqëse për të promovuar linjën e saj të makeup Fenty.

31 vjeqarja kishte veshur një kostum që vinte në pah linjat e saj, derisa ishte shtrirë me bark poshtë në tkë.

Këngëtarja e hitit Umbrella kishte vënë produktet e saj kozmetike në sy si hije dhe buzë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...