Seksbomba filipinase godet përsëri, tregon gjoksin dhe trupin fantastik - Bota Sot
Seksbomba filipinase godet përsëri, tregon gjoksin dhe trupin fantastik

Bota e Yjeve

Seksbomba filipinase godet përsëri, tregon gjoksin dhe trupin fantastik

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:38
Daphne Joy

Modelja filipinase, Daphne Joy, duket se rinohet me kohën që kalon dhe bëhet më mahnitëse.

Duke zbuluar asetet trupore, Daphne ka pozuar si një ‘bombë’ e vërtetë në Instagram në fotot e fundit që ka postuar.

Ish e dashura e reperit “50 Cent” po ia rikujton atij se çfarë ka humbur dhe po e bën këtë duke u shfaqur superseksi.

Daphne vazhdon të jetë shumë joshëse, teksa tani i ka hyrë edhe biznesit duke nisur edhe linjën e saj të veshjeve online.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...