Nora shfaqet seksi në të kuqe - Bota Sot
Nora shfaqet seksi në të kuqe

Bota e Yjeve

Nora shfaqet seksi në të kuqe

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:50
Nora Istrefi

Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram

Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet sociale.

Pasi këtë e bëri javën e kaluar, ku postojë fotografi në të brendshme, kilota dhe në bikine të mbyllura, Nora me fillimin e javës ka postuar një fotografi ku ka të veshur një palë veshje serioze të kuqe.

Në këtë foto Nora trego linjat e saj seksi deri duket se nuk ka të veshura as jelek poshtë xhaketës së saj.

Ndryshe, Nora bashkë me Erën pritet që të sjellin këngën e tyre më të re, “Nuk e di”, premiera e të cilës do të jepet më 19 prill.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...