Tamara Ecclestone, tregon trupin 'seksi' në bikine - Bota Sot
Tamara Ecclestone, tregon trupin 'seksi' në bikine

Bota e Yjeve

Tamara Ecclestone, tregon trupin 'seksi' në bikine

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2019 Në ora: 16:21
Tamara Ecclestone dhe vajza, Sophia

Ata janë duke shijuar një pushim të mbushur me diell në Bahamas.

Dhe Tamara Ecclestone 34 vjeqarja, bashkëshorti Jay Rutland 38 vjeqar dhe vajza e tyre Sophia, e njohur me dashuri si Fifi, kaluan pak kohë në plazh.

Tamara dukej mahnitëse me një palë bikine ngjyrë portokalli që tregoj barkut e saj dinjitoz.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...