Puthje dhe prekje në plazh - Bota Sot
Puthje dhe prekje në plazh

Bota e Yjeve

Puthje dhe prekje në plazh

Më: 16 prill 2019 Në ora: 16:32
Kieran Hayler dhe e dashura e tij, Michelle Pentecos

Romanca e tyre ka shkaktuar reagim të ish gruas së tij, Katie Price.

Sidoqoftë, Kieran Hayler dhe e dashura e tij, Michelle Pentecos dukeshin shumë larg nga cdo reagim, pasi po shijojnë një shëtitje romantike në Majorca.

Kieran Hayler e mbajte atë nga prapa dhe e puthte në krahë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...