E kolme, por format e saj seksi ju çmendin - Bota Sot
E kolme, por format e saj seksi ju çmendin

Bota e Yjeve

E kolme, por format e saj seksi ju çmendin

Më: 16 prill 2019 Në ora: 20:44
Katie Price

Katie Price ka pozuar disa foto të nxehta në bikine ngjyrë leopard derisa ka bërë një fotosesion për të reklamuar në xhirime në Mallorca

Ajo është bërë një emër i njohur dhe i suksesshëm në karrierën e saj si modele pavarësisht formave të kolme të saj.

Katie Price është treguar tepër seksi në bikine ngjyrë leopard derisa ka bërë një fotosesion për të reklamuar një linjë bikinesh në Mallorca të martën.

Personaliteti i njohur nga televizioni, 40 vjeçare, ka treguar format e saj sensacionale derisa ka treguar se ende është në formë dhe di të jetë më seksi se sa vajzat e reja. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...