Zara nxeh temperaturat në Barbados - Bota Sot
Zara nxeh temperaturat në Barbados

Bota e Yjeve

Zara nxeh temperaturat në Barbados

Më: 16 prill 2019 Në ora: 21:29
Zara Holland

Zara Holland ka treguar si ka marrë ngjyrë në bikine të zeza të kombinuara me ngjyrë ari derisa në plazh dhe pushime është me nënën e saj Cheryl në Barbados

Ajo po e shijon diellin e bukur të Barbadosit me nënën e saj.

Zara Holland është parë tepër e nxehtë në brigjet me rërë derisa në ditët e fundit të pushimit është me Cheryl Hakeney, nënën e saj.

Ylli i Love Island (23) dhe nëna e saj bukuroshe (54), janë dukur të lumtura dhe kanë qëndruar në hotelin luksoz dhe të famshëm, Sandy Lane në ishujt Karaibe. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...