Tri ditë para këngës me Erën, Nora shkëlqen në veshje të kuqe - Bota Sot
Tri ditë para këngës me Erën, Nora shkëlqen në veshje të kuqe

Bota e Yjeve

Tri ditë para këngës me Erën, Nora shkëlqen në veshje të kuqe

Më: 16 prill 2019 Në ora: 21:31
Nora Istrefi

Nora Istrefi duket se ka realizuar një fotosesion para publikimit të këngës “Nuk e di”, bashkë me Era Istrefin

Nora Istrefi duket se vazhdimisht është duke paralajmëruar të reja në karrierën e saj këtë vit, derisa befasi është cilësuar bashkëpunimi i saj me Erën, e cila ka katër vite që karrierën e saj është duke e zhvilluar jashtë vendit.

E pikërisht 3 ditë para se të lansohet kjo këngë, Era ka realizuar një fotosesion në veshje të kuqe dhe serioze.

Derisa dje ajo kishte publikuar dy fotografi nga ky fotosesion, Nora sot ka publikuar edhe disa të tjera.

Kjo veshje thekson linjat seksi të Norës, derisa duket se nuk ka të veshura jelek. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...