'Mos e tepro kaq shumë', Luana Vjollca i kthehet Lori Hoxhës - Bota Sot
'Mos e tepro kaq shumë', Luana Vjollca i kthehet Lori Hoxhës

Bota e Yjeve

'Mos e tepro kaq shumë', Luana Vjollca i kthehet Lori Hoxhës

Më: 17 prill 2019 Në ora: 08:34
Luana Vjollca

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga fashion blogeret më të ndjekura në Instagram ku numëron mijëra fansa dhe poston shpesh foto nga përditshmëria apo nga eventet.

Ditën e sotme Lori ka treguar se ka nisur pushimet e po relaksohet pas studimeve të cilat po i kryen në Londër.

Mirëpo në komentet e kësaj fotoje ka rënë në sy komenti i Luanës e cila është bërë xheloze për Lorin dhe i kërkon të mos postojë më foto nga pushimet.

"O Lor mos e tepro kaq shumë zog", i shkruan Luana e cila aktualisht ka nisur punën për projekte të reja.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...