Thotë se nuk shqetësohet për peshën e saj, por ajo ende është një mbretëreshë - Bota Sot
Thotë se nuk shqetësohet për peshën e saj, por ajo ende është një mbretëreshë

Bota e Yjeve

Thotë se nuk shqetësohet për peshën e saj, por ajo ende është një mbretëreshë

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2019 Në ora: 11:21
Chrissy Teigen

Ka një arsye pse ajo është quajtur mbretëreshë.

Dhe Chrissy Teigen edhe njëherë e dëshmoj këtë pozite kur në Twitter publikoj një foto të saj.

33 vjeqarja me dashamirësi tha se nuk preket nga fjalët e të tjerëve pasi ajo nuk shqetësohet për peshën e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...