Kendall Jenner mbulon revistë Vogue - Bota Sot
Kendall Jenner mbulon revistë Vogue

Bota e Yjeve

Kendall Jenner mbulon revistë Vogue

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2019 Në ora: 11:36
Kendall Jenner

Kendall Jenner ka zënë kopertinën e revistës Vogue Russia për muajin maj të vitit 2019.

Bukuroshja zeshkane është fotografuar nga Luigi dhe ka pozuar me buzët e kuqe dhe një fustan ngjyrë qillei.

Ajo mban flokët e saj me gishta, derisa mbanë edhe një palë vathë diamanti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...