Alexandra Cane, ua mbyll gojën të gjithëve për peshën e saj - Bota Sot
Alexandra Cane, ua mbyll gojën të gjithëve për peshën e saj

Bota e Yjeve

Alexandra Cane, ua mbyll gojën të gjithëve për peshën e saj

Më: 18 prill 2019 Në ora: 07:28
Alexandra Cane

Bukuroshja brune është bërë shumë e famshme që nga koha kur morri pjesë në një reality show të quajtur Love Island apo Ishulli i dashurisë. Dhe ajo është e dashur për fansat e saj që nga ajo kohë.

Alexandra që nga koha kur u fut në show ka qenë figura më seksi në Britani, dhe si duket kjo do të vazhdojë për një kohë.

Duke pozuar me një bikini shumë të vogël, ajo i dëfreu fansat e saj në rrjete sociale.

Bikini menzi mbulonin gjinjtë e saj. Asetet e saja ishin të ekspozuara duke lënë fansat pafjalë. Ajo ndezi temperaturat dhe morri vëmendjen e të gjithëve. Kjo pas kritikave që erdhën për peshën e saj. Brenda ca minutave 40 mijë fansa pëlqyen një foto të saj në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...