Cardi B i “vjedh” skenën burrit të saj - Bota Sot
Cardi B i “vjedh” skenën burrit të saj

Bota e Yjeve

Cardi B i “vjedh” skenën burrit të saj

Më: 18 prill 2019 Në ora: 09:50
Cardi B dhe Offset

Asaj i pëlqen të bëjë shfaqje kudo që është dhe që të gjithë t’i kenë sytë te ajo.

Dhe Cardi B ishte i sigurt se me paraqitjen e zjarrtë në videon e re muzikore të të shoqit, Offset, Clout, të gjithë do të flisnin gjatë për të.

Cardi, 26 vjeç, ishte shumë provokuese në klip, ku u shfaq e veshur me të brendshme lëkure dhe rrjetë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...