E mahnitshme, Ciara ekspozon këmbët seksi - Bota Sot
E mahnitshme, Ciara ekspozon këmbët seksi

Bota e Yjeve

E mahnitshme, Ciara ekspozon këmbët seksi

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:36
Ciara

Bashkëshorti i saj, Russell Wilson, e vazhdoi kontratën e tij me Seahawks për 140 milionë dollarë në orët e hershme të mëngjesit.

Dhe Ciara u largua në New York City në një fustan mini elegant, për të festuar lajmin e mirë të tyre, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 33-vjeçare goditi Watch What Happens Live with Andy Cohen për të folur për muzikën e saj, si dhe për arritjen e habitshme të Russell.

E veshur në një fustan të shkurtër, ajo dukej e mahnitshme, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...