Kylie shfaqet seksi në bikini të kuqe - Bota Sot
Kylie shfaqet seksi në bikini të kuqe

Bota e Yjeve

Kylie shfaqet seksi në bikini të kuqe

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:52
Kylie Jenner

Ajo asnjëherë nuk ka frikë të ekspozojë hiret trupore.

Dhe Kylie Jenner i tregoi sërish linjat trupore të mërkurën, derisa publikoi fotografi seksi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja tregoi barkun e sheshtë dhe gjoksin bombastik në bikini të kuqe, që e bënin të dukej e zjarrtë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...