Barbara Palvin shkëlqen me të brendshme - Bota Sot
Barbara Palvin shkëlqen me të brendshme

Bota e Yjeve

Barbara Palvin shkëlqen me të brendshme

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 18:47
Barbara Palvin

Modelja e re e Victoria Secret, Barbara Palvin tregoj kthesat e saj mahnitëse ne të brendshme në një fushatë.

Ajo luante me këto veshje, derisa kapte me duar sytjenat e saj ngjyrë rozë.

Ajo u bashkë me Lais Ribeiro dhe Stella Maxëell për një fotoshoting të pabesueshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...