Ish e dashura e Vierit, “ndez” rrjetet sociale - Bota Sot
Ish e dashura e Vierit, “ndez” rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Ish e dashura e Vierit, “ndez” rrjetet sociale

Më: 19 prill 2019 Në ora: 00:28
Aida Yespica

Bukuroshja venezueliane Aida Yespica është e pakursyer në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto që nxjerrin në pah format e saj seksi.

Ajo ndiqet nga afërsisht një milionë ndjekës në Instagram, ndërsa u bë e famshme pas romancave që kaloi me ish futbollistët Cristian Vieri dhe Matteo Ferrari.

Së fundi bukuroshja ka “ndezur” sërish fantazinë e ndjekësve, duke postuar një set fotografik mjaft “të nxehtë”, në rrjetet sociale.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...