Kjo është pamja pa grim e aktores më të bukur në botë! - Bota Sot
Kjo është pamja pa grim e aktores më të bukur në botë!

Bota e Yjeve

Kjo është pamja pa grim e aktores më të bukur në botë!

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:36
Charlize Theron

Ajo është një nënë e dy fëmijëve.

Dhe aktorja e njohur, Charlize Theron ishte tamam si çdo nënë tjetër derisa ajo u pa me djalin e saj të madh, Jackson, të mërkurën, në qytetin e Los Anxhelosit.

Aktorja e listës A të Hollywood-it, u fotografua me një pamje të thjeshtë dhe pa grim duke habitur me dukjen e saj.

E konsideruar shpesh si aktorja më e bukur në botë, ajo ka lënë shumë për të dëshiruar me paraqitjen e saj të fundit.

43 vjeçarja e veshur më një palë tuta dhe flokët brune ka dëshpëruar me daljen e fundit publike.

Ndryshe, ajo para pak kohë deklaroj se është beqare tash e 10 vite dhe se është në dispozicion për të krijuar një lidhje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...