Seksbomba ruse tregon trupin fantastik me bikini të verdhë - Bota Sot
Seksbomba ruse tregon trupin fantastik me bikini të verdhë

Bota e Yjeve

Seksbomba ruse tregon trupin fantastik me bikini të verdhë

Më: 19 prill 2019 Në ora: 12:33
Anastasiya Kvitko

Modelja ruse Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian, ka ndezur rrjetin me bikini të verdha.

Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Komentet pozitive për rusen janë të shumta dhe sigurisht ajo ndihet mjaft e përkëdhelur.

Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram, plot 9.7 milionë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...