E zjarrtë në të kuqe, modelja tregon gjoksin dhe këmbët - Bota Sot
E zjarrtë në të kuqe, modelja tregon gjoksin dhe këmbët

Bota e Yjeve

E zjarrtë në të kuqe, modelja tregon gjoksin dhe këmbët

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:57
Doutzen Kroes

Ajo çdoherë duket e mahnitshme, qoftë në set fotografik, në pistë të modës apo në tapetin e kuq.

Dhe Doutzen Kroes u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa mori pjesë në About You Awards, në studiot e Bavaria në Gjermani, të enjten, përcjell Bota sot.

Supermodelja gjermane 34 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur në një fustan të kuq të shkurtër, që tregonte hiret trupore, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...