Barbara Palvin ngrit temperaturat - Bota Sot
Barbara Palvin ngrit temperaturat

Bota e Yjeve

Barbara Palvin ngrit temperaturat

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:07
Barbara Palvin

Ajo zyrtarisht ka fituar “krahët” e engjëllit të Victoria’s Secret muajin e kaluar.

Dhe Barbara Palvin ka dëshmuar se karriera e saj po shkon duke u bërë më e fortë çdoherë, derisa së fundmi ka realizuar set fotografik për rroba banjo për Calzedonia 2019, që janë publikuar të premten, përcjell Bota sot.

E veshur në rroba të ndryshme banjo, modelja 25 vjeçare është shfaqur e mahnitshme, derisa ka treguar fizikun seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...