20 vjeçarja ekspozon gjoksin në rrugë - Bota Sot
20 vjeçarja ekspozon gjoksin në rrugë

Bota e Yjeve

20 vjeçarja ekspozon gjoksin në rrugë

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:14
Madison Beer

Ajo është një nga yjet në rritje të muzikës.

Dhe Madison Beer dukej për mrekulli të enjten në Los Angeles, përcjell Bota sot.

E veshur në rroba sportive, këngëtarja 20 vjeçare tregoi këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë, por që vëmendjen e mori gjoksi i saj shpërthyes./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...