Amber Rose tregon barkun e rritur - Bota Sot
Amber Rose tregon barkun e rritur

Bota e Yjeve

Amber Rose tregon barkun e rritur

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2019 Në ora: 17:50
Amber Rose

Ajo po pret një djalë të vogël në tetor.

Dhe Amber Rose tregoj barkun e saj të rritur, kur ajo u largua të enjten në Los Angelos.

Ish striperja 35 vjeqare dukej e lumtur dhe e shëndetshme kur ajo shfaqi barkun e rritur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...