Modelja braziliane ‘karikon’ Milanin në sprintin final të sezonit - Bota Sot
Modelja braziliane ‘karikon’ Milanin në sprintin final të sezonit

Bota e Yjeve

Modelja braziliane ‘karikon’ Milanin në sprintin final të sezonit

Më: 19 prill 2019 Në ora: 23:00
Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto

Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint final të kampionatit, ku synohet rikthimi në Ligën e Kampionëve.

Ish “lepurushja” e Play Boy-t njihet si një nga femrat më seksi dhe mjaft e famshme në fushën e modës, ku është përdorur si imazh për shumë linja të brendshmesh.

Bukuroshja braziliane gëzon një audiencë spektakolare edhe në rrjetet sociale, ku jo rrallë ndan me ndjekësit pasionin e saj për futbollin dhe për Milanin në veçanti.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...