Njihuni me vajzën shqiptare më simpatike në Instagram - Bota Sot
Njihuni me vajzën shqiptare më simpatike në Instagram

Bota e Yjeve

Njihuni me vajzën shqiptare më simpatike në Instagram

Më: 19 prill 2019 Në ora: 23:21
Arbenita Ismajli

Instagrami është një nga rrjetet sociale që po fut në tregun e modelingut dhjetëra vajza simpatike nga Shqipëria, të cilat nuk ngurrojnë të “shesin” imazhin dhe format e tyre trupore për kompanitë reklamuese.

Postimet e tyre marrin mijëra pëlqime dhe një nga ato që po tërheq më shumë vëmendjen është shqiptarja Arbenita Ismajli.

Ajo më shumë njihet si e dashura e reperit kontrovers Fero, por padyshim është një ndër shqiptaret më simpatike në botën e modelingut. E kjo dëshmohet fare lehtë nëse hyn në faqen e saj në Instagram.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...