J Lo, si kurrë më parë - Bota Sot
J Lo, si kurrë më parë

Bota e Yjeve

J Lo, si kurrë më parë

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:49
Jennifer Lopez dhe vajza e saj, Emme

Jennifer Lopez ka shfaqur fizikun e saj për t'ia pasur zili derisa kthehej nga palestra të premten.

Nëna e dy fëmijëve dukej dinjitoze me një veshje sportive të bardhë derisa mbante për dore vajzën e saj Emme.

Lopez 49 vjeqare duket se është në gjendjen e saj më të mirë se kurrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...