Emily Ratajkowski, joshëse në rrugë - Bota Sot
Emily Ratajkowski, joshëse në rrugë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski, joshëse në rrugë

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:56
Emily Ratajkowski

Ajo është një supermodele dhe e njohur për mediat sociale, falë pozave të saj të nxehta.

Dhe Emily Ratajkowski u shfaq shumë joshëse e një ansambël të kuq të premten në Los Anxhelos.

Bukuroshja zeshkane u shfaq në dritën e diellit me një veshje të shkurtër duke treguar linjat e saj trupore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...