Ashanti nxjerr barkun në 'shesh' - Bota Sot
Ashanti nxjerr barkun në 'shesh'

Bota e Yjeve

Ashanti nxjerr barkun në 'shesh'

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 09:01
Ashanti

Ajo kohët e fundit debutoj filmin e saj të ri Stuck.

Ashanti u paraqit në shoun e Straha dhe Sara, 'Good Morning America' në New York City të premten për të folur rreth filmit të saj të ri në një linjë me Lin-Manuel Miranda.

38 vjeqarja këngëtarja e R&B ka nxjerrë jashtë barkun e saj me një veshje ngjyrë vjollcë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...