Beyonce po përgatitet për turneun e madh - Bota Sot
Beyonce po përgatitet për turneun e madh

Bota e Yjeve

Beyonce po përgatitet për turneun e madh

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 09:12
Beyonce

Ajo është e kënaqur me miliona tifozë që e ndjekën atë në Homecoming, albumin live me dy këngë të reja dhe dokumentarin e saj në Netflix.

Dhe Beyonce është gati për turneun e saj epik në botë për 2020, duke filluar nga Londra.

Këngëtarja e cila në festivalin e saj në Coachella u përqendrua të shfaq linjat e saj pas lindjes së binjakëve Rumi dhe Sir, thuhet se aji është duke shikuar në stadiumin olimpik në Stratford për shfaqjen e saj të parë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...