Zbathur dhe pa grim, kështu duket Chrissy Teigen - Bota Sot
Zbathur dhe pa grim, kështu duket Chrissy Teigen

Bota e Yjeve

Zbathur dhe pa grim, kështu duket Chrissy Teigen

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 09:14
Chrissy Teigen

Ajo është një model i amësisë.

Dhe Chrissy Teigen ishte mahnitëse kur u shfaq me familjen e saj për të vizituar një shoqe në Santa Barbara të premten.

Ylli 33 vjeqar shkoj zbathur derisa kishte veshur një kimono të gjatë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...