Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di” - Bota Sot
Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

Bota e Yjeve

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

Më: 20 prill 2019 Në ora: 13:14
Nora Istrefi

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di".

Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve.

Nora dhe Era shfaqen tejet seksi në videoklipin e ri, pamja e të cilave rrëmben vëmendje të madhe.

E së fundmi, në rrjetet sociale janë publikuar disa imazhe të reja të Norës nga videoklipi, që nuk i keni parë.

Nora vjen shumë e ‘nxehtë’ në 3 fotot, format trupore të së cilës ju lënë pa fjalë, edhe pse është nënë e një vajze.

Vlen të ceket se, “Nuk e di”, deri më tani ka grumbulluar mbi gjysmë milion shikime në YouTube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...