Flaka Krelani joshëse mbi shtrat, vjen me fotosesion të ri - Bota Sot
Flaka Krelani joshëse mbi shtrat, vjen me fotosesion të ri

Bota e Yjeve

Flaka Krelani joshëse mbi shtrat, vjen me fotosesion të ri

Më: 22 prill 2019 Në ora: 07:02
Flaka Krelani

Flaka Krelani e ka realizuar edhe një fotosesion.

Këngëtarja Flaka Krelani ka ardhur edhe me një set të ri fotografik dhe kësaj here ka vendosur të provokoj nga shtrati.

Tash e disa herë këngëtarja Flaka Krelani po realizon fotosesione profesionale me të cilat po merr vëmendjen e publikut.

Kësaj radhe zgjodhi të vishet e gjitha në të zezë dhe destinacioni për realizimin e fotove ishte shtrati. Flaka dukej seksi ndërsa ishin tri prej fotove të cilat ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...