Zoe Kravitz duket e mrekullueshme rrugëve të New York - Bota Sot
Zoe Kravitz duket e mrekullueshme rrugëve të New York

Bota e Yjeve

Zoe Kravitz duket e mrekullueshme rrugëve të New York

Më: 22 prill 2019 Në ora: 08:17
Zoe Kravitz

Aktorja e famshme, Zoe Kravitz, është fotografuar nga paparacët teksa shëtitej rrugëve të New York.

Aktorja dukej shumë bukur, ajo pati të veshur xhinse të shkurtra dhe një pallto ngjyrë lejla.

Kravitz çdo herë komentohet për stilin e saj unik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...