Kim Kardashian vjen e ‘nxehtë’ nga pushimet në Bali - Bota Sot
Kim Kardashian vjen e ‘nxehtë’ nga pushimet në Bali

Bota e Yjeve

Kim Kardashian vjen e ‘nxehtë’ nga pushimet në Bali

Më: 22 prill 2019 Në ora: 08:28
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka sjellë disa imazhe nga pushimet e javës së kaluar në Bali.

Kim Kardashian në kuadër të “Keeping Up With Kardashian” solli pamje nga pushimet në Bali.

Pas përfundimit të emisionit, Kim publikoi disa imazhe në Instagram, në të cilat u shfaq ‘e nxehtë’ nga pushimet në Bali.

“Sonte në KUWTK ne shkuam në Bali, por jam kthyer nga pushimet javën e kaluar. Është një nga vendet më të bukuar që kam vizituar dhe do ta sjell Kanyen ta përjetojë kultueën dhe ndjenjën e të qëndruarit në Bali, vendi më i qetë në botë. Këtu janë disa fotografi nga udhëtimi im”, ka shkruar Kim.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e angazhuar në biznesin e produkteve të grimit

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...