Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e lësh Ronelën për mua - Bota Sot
Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e lësh Ronelën për mua

Bota e Yjeve

Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e lësh Ronelën për mua

Më: 22 prill 2019 Në ora: 10:30
Anastasia Shelekhovska

Kënga "Like Rihanna" e Young Zerkës është bërë tashmë e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreografi kërcimi me këtë këngë.

Madje ajo e ka pëlqyer aq shumë Young Zerkës sa i ka kërkuar të lërë Ronelën për të.

Zerka ishte i ftuar në "Why not", ku gjatë emisionit u transmetua videomesazh i Anastasia Shelekhovska e cila e pyeti: 

Image

"A do e lësh Ronelën për mua?" Këngëtari u vendos në siklet dhe nuk po dinte ç'të thoshte. 

"Po hajt mo s'kam ndonjë gjë, ma bëri dhe me sy. I them Anastasias që do e mendoj", u përgjigj Zerka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...