Engjëlli i “Victoria’s Secret”, shumë e nxehtë në Coachella - Bota Sot
Engjëlli i “Victoria’s Secret”, shumë e nxehtë në Coachella

Bota e Yjeve

Engjëlli i “Victoria’s Secret”, shumë e nxehtë në Coachella

Më: 22 prill 2019 Në ora: 19:56
Josephine Skriver

Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.

Ajo është njëra prej engjëjve më të famshme dhe më seksi të Victoria Secret’s.

E të dielën, në Coachella, Josephine Skriver ka treguar figurën e saj në të brendshme në njërin prej festivalëve më të njohura në Kaliforni.

Bukuroshja daneze (26) ka treguar asetet e saj, që padyshim ishin përfekte. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...