Emily Ratajkowski kaq e 'zjarrtë' para kamerës - Bota Sot
Emily Ratajkowski kaq e 'zjarrtë' para kamerës

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski kaq e 'zjarrtë' para kamerës

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:11
Emily Ratajkowski

Ajo është e njohur për të treguar figurën e saj të pabesueshme në pista të modës dhe rrjete sociale.

Dhe Emily Ratajkowski mbajti këtë status të hënën kur mori pjesë në një xhirim të fotografive.

Modelja 27 vjeqare shkëlqeu me bukurinë e saj, derisa 'digjej' para kamerës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...