Gruaja më e bukur në botë shkëlqeu me fustan argjendi - Bota Sot
Gruaja më e bukur në botë shkëlqeu me fustan argjendi

Bota e Yjeve

Gruaja më e bukur në botë shkëlqeu me fustan argjendi

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:34
Scarlett Johansson

Yjet si Brie Larson dhe Scarlett Johansson  sollën magji në një ngjarje të madhe.

Larson tregoj stilin e saj në një fustan të zbehtë ngjyrë vjollcë që përputhej me qilimin e purpurt.

Ajo kishte veshur një fustan të lirshëm me vetëm dy shirita në krahë.

Johansson 34 vjeqare e cila luan si e "vejusha e zezë' shkëlqeu me një fustan të argjendtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...