Taylor Swift lë ndejën në gjysmë? - Bota Sot
Taylor Swift lë ndejën në gjysmë?

Bota e Yjeve

Taylor Swift lë ndejën në gjysmë?

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:47
Taylor Swift

Ajo zgjodhi të ndërpriste rrugën e saj herët atë mbrëmje.

Taylor Swift ishte parë në New York City të hënën në mbrëmje derisa u kthye në shtëpinë e saj në Tribeca me shoqen e saj të ngushtë, Abigail Anderson, pasi mori pjesë në ndejën e ditëlindjes së Gigi Hadid.

Këngëtarja 29 vjeqare ishte veshur me një xhaketë sportive, fustan të shkurtër dhe sandale ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...