Katy Perry duket kaq e ëmbël - Bota Sot
Katy Perry duket kaq e ëmbël

Bota e Yjeve

Katy Perry duket kaq e ëmbël

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:53
Katy Perry

Ajo debutoj përsëri me flokët e saj magjepsëse, në fillim të këtij muaji.

Dhe Katy Perry, 34 vjeqare e plotësoj pamjen e saj të freskët me një fustan të mrekullushëm, kur përsëri ndau një foto rrezatuese në Instagram të hënën në mbrëmje.

Këngëtarja e hirir Teenage Dream sjelli disa detaje nga fejesa e saj me Orlando Bloom, e cila njoftoj për fejesën në Ditën e Shën Valentinit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...