Modelja e konsideron një “b…..” aktoren Angelina Jolie - Bota Sot
Modelja e konsideron një “b…..” aktoren Angelina Jolie

Bota e Yjeve

Modelja e konsideron një “b…..” aktoren Angelina Jolie

Më: 24 prill 2019 Në ora: 06:10
Angelina Jolie

Modelja Caprica ka thënë se Angelina Jolie është një “bushtër e tmerrshme pas një takimi në një darkë më parë…ku modelja ka pranuar se më parë do ta pinte një shishe verë se do ta kishte një darke më Jolie

Caprice e ka cilësuar yllin e filmit në Hollywood, Angelina Jolie “një bushtër të vërtetë” pasi që kishte pasur më parë një darkë me të.

Duke folur për revistën “new!”, ajo ka kujtuar këtë përvojë të saj të çmendur para një dekade, kur ajo ka përshkruar një moment të famshëm për këtë gjë.

“Kisha një darkë me Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ndaras, edhe pse nuk me kujtohet nëse ata ishin të martuar në atë kohë”, ka thënë ajo.

“Brad ishte i mahnitshëm. Angelina ishte një bushtër. Ajo nuk tha asnjë fjalë gjatë tërë natës. Ajo vetëm u ul aty dhe e shikonte vend. Thjesht, ishte e tmerrshme…Brad ishte një djalë shumë i mirë dhe sinqerisht mendoj se për të më i mirë ishte aktorja Jennifer Aniston, një burrë përfekt për të”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...