Modeles shtatzënë nuk i duket barku, kritikohet ashpër nga ndjekësit - Bota Sot
Modeles shtatzënë nuk i duket barku, kritikohet ashpër nga ndjekësit

Bota e Yjeve

Modeles shtatzënë nuk i duket barku, kritikohet ashpër nga ndjekësit

Më: 24 prill 2019 Në ora: 11:56
Belle Lucia

Një modele shtatzënë është kritikuar ashpër në Instagramin e saj për shkak se nuk i duket aspak barku.

Belle Lucia, e cila ka 1,3 milionë ndjekës në rrjetin social, vendosi t’i përgjigjej të gjithë atyre që e kanë quajtur anormale për faktin që ka bark fare të vogël, pavarësisht se është në javën e 17 të shtatzënisë.

“Çdo femër e tregon ndryshe shtatzëninë e saj dhe nuk është aspak mirë që shani duke nisur nga format trupore, pavarësisht nëse bëhet fjalë për një femër të shëndoshë apo për një femër elegante”, shkroi modelja angleze.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...