Olivia ekspozon gjoksin në ballinën e revistës së njohur - Bota Sot
Olivia ekspozon gjoksin në ballinën e revistës së njohur

Bota e Yjeve

Olivia ekspozon gjoksin në ballinën e revistës së njohur

Nga: Bota sot Më: 24 prill 2019 Në ora: 13:06
Olivia Culpo

Ajo është ndër femrat më të mahnitshme në planet dhe nuk ka frikë të tregojë më shumë nga lëkura.

Dhe Olivia Culpo tregoi pse ajo vazhdon të jetë një nga modelet më të mira në botë, derisa pozoi për revistën Esquire Mexico, përcjell Bota sot.

Ish Miss Universe 26 vjeçare, tregoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin seksi pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat